. : Cezary Szrek : .

 

Cezary Szrek

* 14 Mar 1976 + 31 lipca 2011


na forum pacificaforum.pl od: 25 stycznia 2009
ostatnie wejście na forum 25 lipca 2011 20:56
Ostatni post 15 czerwca 2011 13:55
ilość postów 555
Wizyt: 3045 Łączny czas wizyt Godzin: 468,7

Wszystkie posty Czarka

http://forum.chryslerforum.pl/search.php?author_id=74&sr=posts

wspomnienie

 

72 myśli na temat “. : Cezary Szrek : .

 1. Ta informacja jest dla mnie i mojej zony dużym szokiem pamiętamy go z naszego pierwszego spotkania w Toruniu. I na pewno pozostanie on w naszej pamięci taki wesoły zabawny.Wyrazy współczucia dla zony dzieci i jego całej rodziny.

 2. Boże własnie się dowiedziałem Tedi do mnie dzwonił. Nie wiem co napisać. Łączymy się w bólu z rodziną, najszczersze wyrazy współczucia. Jesteśmy załamani, był w moim wieku.

 3. Informacja spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Myślałem z żoną że to jakiś żart. Wyrazy współczucia dla rodziny. Tak wspaniałego człowieka jak Czarek długo nie zapomnimy.

 4. 🙁
  brak słów. żal i wielka szkoda.

  ps. Szreku Twój uśmiech i poczucie humowu – zapamiętam !!!!!!!!!

  Tomek

 5. Nie mogę uwierzyć ,że tak młody człowiek którego znałem już nie żyje,Wyrazy współczucia dla żony,dzieci i rodziny.
  Proszę abyśmy w miarę możliwości spotkali się na pogrzebie naszego kolegi
  .Proszę wszystkich

 6. Dowiedziałem się kilka minut temu, ale dopiero teraz to do mnie dotarło, kompletnie odebrało mi mowę, bardzo trudno jest napisać cokolwiek………………………..

  Ogromne wyrazy współczucia dla Całej Rodziny. ;(

 7. Pustka,łzy,łzy ;( ;( . Pamiętamy go z żoną wesołego ,dowcipnego drobnego chłopca.I taki w naszej pamięci pozostanie.Szok. Jeśli będę mógł to przyjadę.Czekam na miejsce i czas

 8. Dzięki pogodzie ducha i radości jaką wnosił Czarek wydawać by się mogło że tacy ludzie jak on powinni żyć wiecznie. Niestety Ci najbardziej niezastąpieni potrafią odchodzić zbyt wcześnie.Byłeś wspaniałym człowiekiem niezwykle otwartym, uczynnym i pogodnym, spoczywaj w pokoju.
  Wiadomość o śmierci Czarka wstrząsnęła mną dogłębnie, trudno pogodzić się z tak wielką stratą. Rodzinę proszę o przyjęcie ode mnie wyrazów najszczerszego współczucia i żalu.
  Maciek

 9. Pisząc te słowa ,łzy lecą mi z oczu. Szreku. nie zdążyłem dać Ci prezentu jaki miałem Ciebie.
  Spotkałem Ciebie tylko raz w Toruniu,a pokochałem Ciebie jak brata,I jak brata Ciebie opłakuje.
  Spoczywaj w Pokoju.

 10. Szczere wyrazy współczucia dla Rodziny.
  Szreku – mimo, że Cię nigdy nie poznałem osobiście – niechaj niebiańskie łąki będą dla Ciebie ukojeniem, w końcu i tak się kiedyś spotkamy – TAM w zaświatach.
  Bądź pozdrowiony po wsze czasy.
  Maciek

 11. Wyrazy najszczerszego współczucia. Będzie to niewątpliwie wielka strata.
  “…śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą…”

 12. Obyś tam, gdzie podążasz poruszał się najlepszą furą. Składam szczere kondolencje rodzinie. Tak młody człowiek…..___
  Wojtek

 13. Wyrazy współczucia dla rodziny Czarka, naszego kolegi klubowicza wesołego i uśmiechniętego, informacja nas sparaliżowała bo sami mamy problem zdrowotny ;( . Żal żal wielki żal. ;( ;( ;(

 14. Co prawda nie poznalem go osobiście ale czytalem wiele jego rzeczowych i fachowych postów….. głębokie wyrazy współczucia rodzinie … odzedł wartościowy człowiek

 15. Dziś, to jest 03.07.2011 delegacją w składzie Ferencsc z Małżonką, DJmartinez z Małżonką, Piotre38 z Małżonką, Szunaj60 i Widlak pożegnaliśmy naszego kolegę Czarka „SZREKA”.
  Złożyliśmy wieniec od całego forum, a Ferencsc z Małżonką przekazali żonie Czarka najszczersze kondolencje w imieniu forum.
  Żona naszego kolegi „SZREKA” prosiła o przekazanie podziękowań dla całego forum.
  [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i]

 16. Dziękujemy za tak miłe słowa, dziękujemy tym którzy byli dziś i tym którzy byli myślami. Czarek zawsze zostanie w naszej pamięci uśmiechniętym, zabawnym i otwartym człowiekiem, kochającym mężem, tatusiem, wspaniałym i kochającym szwagrem.
  Szwagierka Beata

 17. Właśnie wróciłem z urlopu, otworzyłem pocztę, a tu taka smutna informacja o śmierci naszego kolegi “Szreka”. Niestety nie udało mi się poznać go osobiście. Wyrazy współczucia dla najbliższych.

 18. Czarku,
  W tej dziedzinie nigdy nie jest za późno. Zawsze jest za wcześnie. Za szybko odszedłeś.
  Nie spotkaliśmy się nigdy ale napewno kiedys sie spotkamy.
  Do zobaczenia.
  Twojej Rodzinie i Bliskim składam najszczersze wyrazy współczucia i żalu.
  Mariusz

 19. Wyrazy współczucia dla rodziny .
  Może jak już nadejdzie czas to będę miał okazję bliżej poznać Szreka po tej drugiej stronie .
  Bóg wezwał naszego kolegę z forum do siebie bo możliwe że brakuje mu dobrego mechanika od pacy , tylko szkoda że spowodował tym wielki ból rodzinie.
  Jeszcze raz wielkie wyrazy współczucia

 20. Czarku dlaczego…a jeszcze tyle zlotów przed NAMI .Zdjęcia zawisły na honorowym miejscu…Wyrazy WSPÓŁCZUCIA dla rodziny .

 21. Żegnaj Czarku.
  Spoczywaj w pokoju.Dlaczego dobrzy ludzie odchodzą tak wcześnie?Na to pytanie nie ma odpowiedzi.Będziemy o Tobie pamiętali

 22. Nie miałem zaszczytu poznać Szreka osobiście
  ale przegadaliśmy może kilka godzin przez telefon nie wspominając o PW, gg czy @

  jaki był na odległość ? ciężko opisać ale nie trzeba było rozmów wideo aby zobaczyć jego uśmiechniętą twarz

  kiedyś wysłałem mu pocztą interfejs przy okazji jego bojów z ABS, przez telefon mieliśmy konferencję, który czujnik świeci, który nie świeci jednak dla niego było to za mało przekonywujące i z Krzysiem Ferencem postanowili dokonać pewnie pierwszego na świecie baypasu układów ABS

  Najpierw miałem obawy czy dwie pacyfy nie staną na dłużej jako obie nie sprawne, później obawiałem się czy aby na pewno nie będą chcieli z takim baypas jeździć po mieście
  http://www.pacificaforum.pl/files/abs/szrek_abs4.jpg

  o nocnych rozmowach ze Szrekeim w ShoutBox też ciężko nie wspomnieć
  ten kto nie miał okazji dużo stracił…

  widlak: powiem tak trochę zajęć przed nowy 2010 rokiem myślę że jutro 🙂
  ferencsc: szampan dla zygi za piękny znaczek noworoczny!!!!!!
  zyga: gorsze że śniegu nie mogę wyłączyć:)
  szrek: a niech tam pada 🙂

  to taka próbka chyba zawsze świetnego nastroju nawet, nawet jak źli ludzie odjechali jego samochodem nie tracił pogody ducha i często trzeba było czyścić ShoutBox

  wszyscy kiedyś odejdziemy może tam gdzie jest teraz Szrek może gdzie indziej ale przydała by się jakaś rewolucja technologiczna po drugiej stronie aby można było się choć po wi-fi połączyć i chwilę poklikać ……………….

 23. Zgadzam się z Kolega Zyga też miałem okazję poznać osobiście Szreka i faktycznie było od niego czuć dużą dawkę radości i uśmiechu. Spędzony z nim I ogólnopolski zlot Pacificy potwierdził jego szczerość i koleżeńskość do wszystkich bawiących się na tej zacnej imprezie.

 24. Najważniejsze że to nie tylko My ciągle wspominamy i wspominać będziemy Czarka , ale posłuchajcie też ile wspomnień mają Nasze rodziny ,ciągle mam przed oczami obraz Czarka wspaniale zabawiającego dzieciaki….

 25. “Heniek01″Ciągle mam przed oczami obraz Czarka wspaniale zabawiającego dzieciaki….

  Oj prawda do dzisiaj nie wierzę że odszedł , mój najmłodszy syn jeszcze się do końca nie pogodził ;(
  Nasz przyjaciel klubowy zostawił wielką pustkę w sercach 😉
  Szkoda ale jak zwykle , Ci co odchodzą zostawiają nam mnóstwo dobroci i ciepła .
  Pamiętamy , pomagamy rodzinie Czarka . Zaglądam na jego grób i do dzisiaj nie wieżę że odszedł 😉 niech pamięć o Nim pozostanie ,a to daje nam ???? słów brak . Byłeś “Szreku” jesteś i na zawsze pozostaniesz z Nami

 26. “zyga”kiedyś wysłałem mu pocztą interfejs przy okazji jego bojów z ABS, przez telefon mieliśmy konferencję, który czujnik świeci, który nie świeci jednak dla niego było to za mało przekonywujące i z Krzysiem Ferencem postanowili dokonać pewnie pierwszego na świecie baypasu układów ABS

  No a teraz z tym bajpasem ja jeżdżę oraz z wspawaną przez Szreka i kolegów ćwiartką. Ja też nie mogę uwierzyć w to co się stało. Na całe szczęście pamiętam go jako wesołego i zadowolonego z życia człowieka. A poza tym brak słów na wyrażenie żalu.

 27. Panowie i Panie Koledzy dostałem SMS iż w dniu śmierci Czarka ” Szreka” o godzinie 18 tj 31 lipca br. odbędzie się Msza za Duszę naszego Przyjaciela , Kolegi . PODAJĘ DOKŁADNY ADRES BO POPEŁNIŁEM BŁĄD :
  Kościół Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  Ursus ul. Wojciechowskiego 32 ( Niedźwiadek Ursus )

  Mam przyjemność w imieniu Rodziny zaprosić wszystkich chętnych z naszego klubu.
  Pamiętamy i będziemy pamiętać . Proponuję wszystkim wierzącym choć odmówić Zdrowaśkę za Czarka.

  Pozdrawiam Wszystkich w imieniu Dzieci i Żony Czarka .
  Ps. troszkę brak mi słów i ten czas tak za…. już rok , i łzy wzruszenia wróciły

 28. Dziś z Widlakiem spotkaliśmy się przy grobie Czarka . Patrzył tak na nas ze zdjęcia klubowego jak dawniej , uśmiechnięty i wesoły , takim Go Pamiętamy. Spotkaliśmy również ” Fionę ” i wiele wspomnień tych Dobrych dla Nas dni .
  Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników klubu oraz Tych co byli na zlocie . Cytuję ” Nie Spodziewałam się że nie zapomnicie , jesteście nam bardzo bliscy , i bardzo nam pomagacie …
  Tak miło jest mieć tylu przyjaciół itd ”
  Czuliśmy z Widlakiem wiele pozytywnej energii jaką napawamy My wszyscy tę rodzinę Powinienem podziękować i ja za wszystko co robicie dla mojego Przyjaciela ( którego poznałem na forum ) i Jego rodziny .
  Jesteście WSPANIALI DZIĘKUJĘ
  Ps.
  Każdy z Nas jest ŚW. Mikołajem i Aniołem …
  Może uda nam się spotkać z ” Fioną” i dziećmi na następnym zlocie i spocie JES JES JES

 29. Cudowny człowiek. Dzięki niemu tu dziś jestem. Aż ciężko uwierzyć, że dziś mija 6 lat od kiedy go już nie ma. 🙁

 30. Witam.
  Dziś, zupełnie przypadkowo, wróciły wszystkie wspomnienia związane z tym forum oraz ze wspaniałymi ludźmi, których udało mi się, dzięki mojemu Tacie poznać. Chciałam zobaczyć co tu słychać i naprawdę niezmiernie miło zrobiło mi się gdy zobaczyłam, że nadal w pewien sposób czczona jest pamięć o Tacie. Bardzo chciałabym wszystkim za to podziękować. To cudowny gest z Waszej strony.
  Pozdrawiam,
  Magda Tomczyk

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.