Zasady korzystania z forum.

Zasady korzystania z forum.

Rejestrując się na https://forum.chryslerforum.pl/ akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia.
Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „https://chryslerforum.pl ” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu.

Korzystanie z witryny https://forum.chryslerforum.pl/ po zmianach regulaminu oznacza akceptowanie zasad i nie wymaga ponownej ich akceptacji.

POWIĄZANIA Ta strona jak i forum nie jest w żaden sposób związana z korporacją Chrysler LLC. Oraz nie jest oficjalna stroną korporacji Chrysler LCC

ZNAKI I NAZWY
Wzory znaków firmowych, nazwy firm, nazwy produktów, produkty jaki i znaki towarowe, które są pokazywane w tym forum są własnością ich stosownych właścicieli, a prezentowane są w celach identyfikacyjnych i informacyjnych.

TREŚĆ
Wszelkie treści zamieszczone na tym forum są własnością ich autorów, a przedstawione informacje mają charakter informacyjny i hobbistyczny. I mogą być wykorzystywane na własną odpowiedzialność.

Korzystanie z forum zaczynamy od przywitania w określonym do tego celu miejscu
viewtopic.php?f=15&t=6360
Tam też zostaniesz poinformowany o ewentualnych błędach przy wypełnieniu swojego profilu.

Pola wymagane : skąd ~ lokalizacja , dane samochodu ~ możliwie jak najwięcej

Wszystkie podawane użytkownika informacje zapisywane są w bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, niemniej jednak nie ponosimy odpowiedzialności za włamania do witryny, oraz inne niedozwolone działania podczas których może dojść do wyłudzenia tych danych.

Na przedstawienie się i poprawne wypełnienie profilu jest przewidziany okres 3 dni.

Akceptując regulamin wyrażasz zgodę na moderowanie, (zmienianie przenoszenie poprawianie zamykanie) swoich tematów i wypowiedzi. Na forum obowiązuje zakaz pisania na tematy o polityce oraz religii. Na forum działa cenzurowanie wulgaryzmów, nagminne bluzganie i omijanie słownika wulgaryzmów, będzie skutkowało usunięciem posta lub tematu. Podobnie będą traktowane posty nawiązujące do kwestii politycznych i religijnych. Obowiązuje zakaz propagowania środków odurzających i narkotyków, oraz obrażania osób publicznych, stawiania zarzutów innym osobom lub instytucjom, atakowania bezpośrednio innych użytkowników forum, umieszczania reklam w tematach do tego nie przewidzianych.
Sporny temat jest przenoszony do ” poczekalnia” i w tym czasie, można sobie wyjaśnić z moderatorem wszystkie kwestie sporne. Pojedyncze posty nie związane z tematem, bądź naruszające regulamin będą moderowane w trybie niezwłocznym. Używając przycisku ! każdy użytkownik, może zgłosić post lub temat naruszający wg niego regulamin.
Użytkując forum wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji przez @ podany przy rejestracji na otrzymywanie istotnych informacji dotyczącej forum i w innych ważnych z naszego punktu widzenia kwestiach.

Konto użytkownika spełniające wszystkie postanowienia regulaminu będzie tak długo utrzymywane jak długo będą osoby mające chęć zajmowania się prowadzeniem forum.

Nie masz obowiązku pisać nowych tematów, udzielanie się na forum leży tylko w twojej gestii. I tego samego oczekuj od innych użytkowników forum.

Wszystkie inne kwestie związane z użytkowaniem forum mogą być przekazane w osobnych tematach na forum i są równie ważne jak i obowiązujące jak niniejszy regulamin.

REGULAMIN obowiązuje od 6.10.2012.
Wszelkie swoje uwagi należy przesłać na adres admin[at]pacificaforum.pl Jeżeli w okresie 14 dni od momentu rejestracji użytkownik nie wniesie jakiegokolwiek sprzeciwu co do treści niniejszego regulaminu zostanie uznane, iż zgadza się z jego postanowieniami.

Aktualizacja zmiana adresu u linku 05-01-2017 zmiany oznaczone pogrubioną trzcinką.